Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
O nás

MÁME PŘES 20 LET ZKUŠENOSTÍ

Jsme Salon Lisien. Pečujeme o vnitřní i vnější krásu žen a mužů v našich salonech ve Frýdku-Místku a v Brušperku. S láskou a profesionální citlivostí to děláme už od roku 2003. Markéta Lisická, majitelka salonů, má dokonce zkušenosti již od roku 2000.

PRODUKTY SAMI TESTUJEME A PRAVIDELNĚ POUŽÍVÁME

Za celou tu dobu, kdy poskytujeme péči, jsme vyzkoušeli celou řadu produktů od méně i více známých značek. Vše jsme zkoušeli sami na sobě, ale i se svými klienty. A nakonec jsme si za ta léta našli takové produkty, které jsou opravdu top. Ohromily nás svým složením, účinky, vůní.

Právě ty produkty, které sami nejvíce milujeme a sami už léta používáme, máme na tomto e-shopu. Buď si tak jistá, že cokoli tu nakoupíš prošlo naším přísným a dlouholetým testováním. A pokud jsme spokojené my, zkušené kadeřnice, manikérky, masérky a kosmetičky, pak budeš určitě spokojená i ty.

MÁME ŘADU VLASTNÍCH PRODUKTŮ

V kategorii Vědomé ženství najdeš převážně takové produkty, které jsme si nechali sami na zakázku ušít nebo vyrobit. Jsou to produkty, které vznikaly s láskou a vášní a mají za úkol otevírat ženská srdce. Podporují přirozeně nespoutanou ženskou sílu a vedou k zastavení Tebe i Tvé okolí.

PORADÍME ONLINE I OSOBNĚ

Když budeš mít chuť navnímat si produkty z našeho e-shopu osobně, zastav se k nám do salonu ve Frýdku-Místku. Stačí, když se prvně spojíš s Markétou Lisickou na +420 604 366 322 nebo na e-mailu info@salonlisien.com. Markéta si na Tebe udělá čas a osobně Ti ukáže cokoli, co Tě z produktů zajímá. Poradí Ti s ohledem na Tvé potřeby a inspiruje Tě netradičními postupy, jak lze některé produkty používat.